МАRINA RIABININA – konsultacje (55 minut)

150.00 (z VAT)

Indywidualne konsultacje z psychologiem w języku ukraińskim.

Indywidualne konsultacje z psychologiem pomagają rozładować stres, pozbyć się stanów lękowych, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Indywidualna terapia jest niezbędna w trudnych i niejasnych sytuacjach życiowych, aby uzyskać pewność siebie, spokój i poprawić jakość życia.

W procesie poradnictwa psychologicznego psycholog nie tylko zapewni Ci wsparcie emocjonalne. Będzie otwarty i wrażliwy na aktualny stan psychiczny. Pomoże sformułować problem, znaleźć akceptowalne wyjście z obecnej sytuacji i zmienić stosunek do niej.

Podczas sesji otrzymasz profesjonalną pomoc opartą o kwalifikacje i doświadczenie psychologiczne konsultanta. Zidentyfikowanie i określenie problemu zawsze wydaje się trudne. Jednak indywidualne spotkania z psychologiem, określenie i nazwanie jego objawów przyniosą ulgę i rozwiązanie. |Znalezienie odpowiedzi na pytania:

Co dokładnie Ci w tej chwili przeszkadza?
Jak to wpływa na mnie, moje życie?

to wstęp do zdefiniowania problemu i określenia drogi pracy z nim.

Praktykujący psycholog-konsultant specjalizuje się w pracy z:

niechcianymi emocjami
stanami lękowymi
dążeniem do osiągnięcie celu
konfliktami wewnętrznymi,
relacjami z samym sobą i innymi,
trudnościami w relacjach rodzinnych,
problemami samooceny i poczucia własnej wartości,

Pracuje również z dziećmi i relacjami dziecko-rodzic.

Spotkania realizowane są w formie online.

Jak wygląda pierwsza indywidualna konsultacja?

Pierwsza konsultacja to spotkanie, na którym konsultant psycholog musi Ciebie poznać. Dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie i powodach, które doprowadziły do spotkania. Zapyta o wydarzenia życiowe, rodzinę, związki i nie tylko. Wysłucha Twojej historii, kierując pytania wyjaśniające.
Podczas sesji ważne jest, aby w pomieszczeniu nie było nikogo oprócz Ciebie.

Komunikacja między Tobą a psychologiem odbywa się bezpośrednio, bez udziału osób postronnych. Wszystko, co dzieje się na sesji, jest poufne.

Czas trwania sesji to zazwyczaj 55 minut, ale zdarzają się wyjątki, w zależności od życzenia klienta. Radzimy wyjaśnić czas trwania sesji przed jej rozpoczęciem z psychologiem doradczym.

Spotkania realizowane są w formule online. Ilość sesji ustalana indywidualnie z klientem, w zależności od problemu.
Z reguły psychoterapia krótkoterminowa trwa od 6 do 8 konsultacji, z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu.

Kto prowadzi konsultacje?

Psychoterapia prowadzona jest przez Maryna Riabinina, magistra pracy socjalnej i psychologii, specjalistkę pedagogiki społecznej.

Podczas wieloletniego doświadczenia pomagała różnym kategoriom pacjentów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Osobom niepełnosprawnym, sierotom, rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Dzięki pracy w poradni psychologicznej, Domu Dziecka, Wydziale Sprawiedliwości jako psycholog i specjalista ds. szkoleń odnosi pozytywne rezultaty w organizacji zajęć edukacyjnych, m.in. forów, seminariów, szkoleń, warsztatów. Prowadziła indywidualne konsultacje terapeutyczne, udzielała wsparcia psychologicznego na infolinii podczas pandemii.
Koncentrując się na samodoskonaleniu i autoafirmacji, udzielała pomocy psychologicznej i socjoterapeutycznej zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Cena
Koszt jednej sesji (55 min) – 150zł

Sesja odbywa się po uiszczeniu 100% płatności.
Zmiana terminu lub anulowanie konsultacji możliwe jest maksymalnie 24h przed ustalonym terminem. Po tym czasie płatność nie ulega zwrotowi.

Informacje dodatkowe

Czas trwania

Język

,

Translate »
Filtr

Kurs zgodny z IDD +

Dział Ubezpieczeń +

Forma szkolenia -

Trener +