12_141108_PORTRET_MaC385C282gorzata_Lektarska_edited-600×628

MAŁGORZATA LEKTARSKA

Trener i Manager, od początku kariery związana ze sprzedażą. Budując 20 letnie doświadczenie pracowała dla najbardziej znaczących korporacji na rynku kredytowo – leasingowym. Jako Manager sprzedawała i motywowała do sprzedaży swoje zespoły. Jako Trener praktycznie przekazywała wiedzę i swoją wizje jak rozumie sprzedaż.

Łącząc siły i kompetencje obecnie realizuje projekty szkoleniowe i prowadzi procesy coachingowe dla kadry managerskiej. W realizowanych projektach stawia na relację „Human to Human” i efekt „WOW” dzięki którym sprzedaż to coś więcej niż zysk z transakcji, a klienci wracają by kontynuować współpracę.

Współpracę z firmą eOFWCA rozpoczęła w 2019 roku od projektu budowania świadomości o PPE i PPK w społeczeństwie. Obecnie angażuje się w obszar jakim jest poszerzanie wiedzy i kompetencji pracowników Towarzystw Ubezpieczeniowych zgodnie z wymogami IDD. Jednocześnie ostatni czas to szereg szkoleń dla znaczących Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oraz czołowych firm biorąc pod uwagę wielkość zatrudnienia.

Prywatnie i zawodowo zaraża optymizmem i ogromną dawką pozytywnej energii. Jako organizator wyjazdów zagranicznych dla kobiet „zwiedzanie przez bieganie” inspiruje kobiety do zdobywania własnego Mont Everest.

Dopinguje ludzi do działania, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję!

Translate »