Szef to powołanie Inspirujący Lider zmiany (120min)

230.00 (z VAT)

Produkt dostępny na zamówienie

Chcesz być ekspertem w dziedzinie przywództwa i zarządzania zmianą? Ludzie doceniają dobrych Liderów, to za nimi idą i budują wspólnie nową rzeczywistość.
Zależy Ci na byciu prawdziwym Liderem? Masz przed sobą nowe wyzwania? Chcesz przeprowadzić swoją firmę, zespół przez zmianę? To dobry moment aby zgłębić tajniki wiedzy dotyczące procesu wprowadzania zmian i poznać szczegóły każdego etapu!
Zmiana towarzyszy każdemu, zarówno w życiu prywatnym jak i biznesowym, jeżeli chcesz nią zarządzać ten warsztat jest dla Ciebie

Szkolenie składa się z czterech 2-godzinnych bloków ułożonych w nieprzypadkowej kolejności. Każdy z nich stanowi wsparcie w rozwoju ale również buduje podstawy dla kolejnych. Tak aby Twój czas zainwestowany w szkolenie był wykorzystany jak najbardziej efektywnie.

Tematyka poszczególnych bloków:

BLOK I: Wprowadzanie zmian w każdych okolicznościach.
ZMIANA – wizja i komunikacja nowej rzeczywistości.

Jak pokazać korzyści z wprowadzanej zmiany? Jak efektywnie zakomunikować zmianę czyli jak zbudować plan komunikacji i jakie narzędzia wybrać?

BLOK II: Wprowadzanie zmian w każdych okolicznościach.
ZMIANA – mobilizacja zespołu do działania

Jak radzić sobie z pojawiającymi się barierami podczas wprowadzania zmiany? Jak planować działania dążące do wdrożenia zmiany?

BLOK III: Wprowadzanie zmian w każdych okolicznościach.
ZMIANA – utrwalenie nowych nawyków

Jak pokazywać korzyści ze zmiany i jak planować szybkie zwycięstwa? Jak zarządzać kulturą organizacji „po zmianie” i jakie nowe nawyki pielęgnować?

Co zyskujesz?
  • Dostrzeżesz szerszy kontekst zmiany co umożliwi zidentyfikowanie obszarów, w których konieczne jest podjęcie działań na rzecz zmiany.
  • Poznasz szeroką paletę narzędzi podczas warsztatu co umożliwi wybór działań, które pozwolą na odniesienie sukcesu w każdym z ośmiu rozpatrywanych obszarów i uniknięcie błędów związanych z pominięciem ważnego elementu zmiany.
  • Otrzymasz swój własny zestaw narzędzi podczas każdego z ośmiu kroków, który przyczyni się do efektywnego wprowadzenia każdej zmiany.
Podczas warsztatów nauczysz się:
  • Jak sprawić aby zmiana została uznana w firmie za ważną i pilną?
  • Czym różni się wizja od misji, jakie są ich elementy i jak je wykorzystać w praktyce?
  • Jakie bariery mogą stanąć na drodze do wprowadzenia zmian i jak się do nich przygotować?
  • Jak pokazać korzyści ze zmiany? Jak planować szybkie zwycięstwa i dlaczego mają one strategiczne znaczenie dla naszej zmiany?

Informacje dodatkowe

Zaświadczenie

Czas trwania

2 godziny

Dział Ubezpieczeń

,

Forma

Język

Stanowisko

Test

Trener

Zakres tematyczny

Zgodny z IDD

Translate »
Filtr

Kurs zgodny z IDD +

Dział Ubezpieczeń +

Forma szkolenia -