TOMASZ MARKOWSKI

Trener Biznesu, Konsultant i Asesor AC/DC. Członek Polskiego Towarzystwa Metody AC/DC. Ekspert w dziedzinie sprzedaży opartej na relacjach, obsłudze klienta, komunikacji interpersonalnej oraz wystąpień publicznych. W trakcie 17 letniego doświadczenia zawodowego związany biznesowo z korporacjami ubezpieczeniowymi jako Agent, Trener i Menedżer Sprzedaży.

W pracy łączy wiedzę akademicką z zakresu Społecznej Psychologii Biznesu, doświadczenie wyniesione z sali szkoleniowej, praktykę sprzedażową oraz ciągłą chęć poszukiwania nowych rozwiązań, adekwatnie do zmieniających się okoliczności i otoczenia biznesowego. Sztuka zadawania pytań i „myślenia pytaniami”, które otwierają oczy na świat to jego konik.

W pracy i życiu kieruje się maksymą Winstona Churchilla: „Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę”. Dlatego za kluczowe działanie uznaje dotarcie do Uczestnika warsztatów i pomoc w zbudowaniu motywacji. Praca na tym zasobie otwiera zupełnie nowe możliwości.

Pracował m.in. dla: Nationale-Nederlanden, AXA, AVIVA, T-Mobile, Grupa PZU, Electrolux, Tauron, Pilkington, Vantis Holding, UM Bielsko-Biała, PGNiG, Dolnośląska Izba Architektów, Orlen, Orange, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych, Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim, Barmix, 4ride.pl, Inkubator Przedsiębiorczości oraz Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim.

Translate »