Sukcesja rodzinna – moja specjalność. Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0+ dla Ekspertów PROGRAM 15 GODZINNY – ROCZNY WYMÓG IDD!

1,725.00 (z VAT)

PRODUKT DEDYKOWANY DLA FIRM

Produkt dostępny na zamówienie

Zaawansowane doradztwo ubezpieczeniowe jest usługą mocno pożądaną na dzisiejszym rynku ubezpieczeniowym. Współczesny Klient chce rozmawiać z ekspertem w pozycji partnera.
Chce świadomie kupować, nie chce, żeby mu sprzedawano. Chce poznawać i stosować innowacyjne rozwiązania, zamiast podążać za tłumem. Proces sprzedaży jest dzisiaj skuteczny na tyle, na ile zostanie zaakceptowany przez Klienta.
Seria 8 bloków szkoleniowych poświęcona innowacyjnym rozwiązaniom ubezpieczeniowym: Sukcesji Rodzinnej, budowaniu i rozwijaniu rynku oraz stosowaniu procesu sprzedażowego oczekiwanego przez dzisiejszego Klienta wpłynie pozytywnie na rozwój Twojego eksperckiego biznesu ubezpieczeniowego.

Kolejność przygotowanych bloków tematycznych nie jest przypadkowa. Każdy z nich stanowi wsparcie w rozwoju i jednocześnie buduje podstawy dla kolejnych. Tak aby Twój czas zainwestowany w szkolenie był wykorzystany jak najbardziej efektywnie. Po każdym z bloków przejdziesz przez krótki test, aby wzmocnić nabytą przez Ciebie wiedzę. Na zakończenie otrzymasz podsumowanie do wykorzystania w codziennej pracy. Każdy z bloków oddzielnie, po zdanym teście zostanie zaliczony na poczet rocznego, 15-godzinnego wymogu ustawowego dokształcania zawodowego.

Tematyka poszczególnych bloków:

BLOK I: Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0 dla Ekspertów, cz. 1 Ochrona wczoraj, dziś i jutro – Twoja przyszłość jako Agenta.

BLOK II: Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0 dla Ekspertów, cz. 2 Ubezpieczenie na życie i zdrowie oczami Klienta

BLOK III: Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0 dla Ekspertów, cz. 3 Skuteczne badanie świata Klienta – Wprowadzenie

BLOK IV: Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0 dla Ekspertów, cz. 4 Skuteczne badanie świata Klienta – Katalog Potrzeb dzisiejszego Klienta

BLOK V: Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0 dla Ekspertów, cz. 5 Skuteczne badanie świata Klienta – Sukcesja Rodzinna (1)

BLOK VI: Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0 dla Ekspertów, cz. 6 Skuteczne badanie świata Klienta – Sukcesja Rodzinna (2)

BLOK VII: BLOK VII: Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0 dla Ekspertów, cz. 7 Skuteczne badanie świata Klienta – Innowacyjne rozwiązania ubezpieczeniowe i rozwój rynku

BLOK VIII: Doradztwo ubezpieczeniowe 4.0 dla Ekspertów, cz. 8 Przegląd strategii – Grupowy Mentoring

Co zyskujesz?
  • Gotowość do pracy na rynku Sukcesji Rodzinnej.
  • Wzrost średniej sumy ubezpieczenia oraz wskaźników utrzymania Klienta.
  • Rynek, na którym pracujesz znacząco się powiększy.
Podczas warsztatów nauczysz się:
  • Wybranych zagadnień prawa spadkowego i podatkowego, mających praktyczne zastosowanie w sprzedaży ubezpieczeń na życie.
  • Technik podziału majątku po śmierci Klienta w sposób uporządkowany i satysfakcjonujący dla wszystkich spadkobierców.
  • Stosować wybrane koncepty sprzedażowe aby odpowiednio zabezpieczyć potrzeby Klienta i jednocześnie o krok wyprzedzać konkurencję.

Informacje dodatkowe

Forma

Trener

Język

Zaświadczenie

Czas trwania

15 h

Dział Ubezpieczeń

Zakres tematyczny

Stanowisko

Zgodny z IDD

Translate »
Filtr

Kurs zgodny z IDD +

Dział Ubezpieczeń +

Forma szkolenia -