Sukcesja rodzinna dla zaawansowanych. Wzbogacenie katalogu potrzeb w głowie sprzedawcy i klienta (6 godz.)

690.00 (z VAT)

PRODUKT DEDYKOWANY DLA FIRM

Produkt dostępny na zamówienie

Biegła znajomość prawa spadkowego i podatkowego na tle sprzedaży ubezpieczeń na życie to przyszłość tej branży. Jedynie 5% polskiego społeczeństwa zaplanowało Sukcesję rodzinną, z czego tylko 1% zapewnia, że ich plan się powiedzie dzięki całościowemu Finansowaniu Procesu Dziedziczenia. Szereg konceptów sprzedażowych związanych z tematem Sukcesji Rodzinnej znakomicie poszerza wiedzę i możliwości zastosowania ubezpieczeń na życie. Pojawiają się skuteczne pomysły zarówno sprzedażowe jak i prospectingowe, które będziesz mógł/a zastosować zaraz po szkoleniu. Nawet będąc doświadczonym Agentem uznasz to szkolenie za wartościowe.

Szkolenie składa się z trzech 2-godzinnych bloków ułożonych w nieprzypadkowej kolejności. Każdy z nich stanowi wsparcie w rozwoju ale również buduje podstawy dla kolejnych. Tak aby Twój czas zainwestowany w szkolenie był wykorzystany jak najbardziej efektywnie.
Po każdym z bloków przejdziesz przez krótki test, aby jeszcze bardziej wzmocnić nabytą przez Ciebie wiedzę. Otrzymasz podsumowanie do wykorzystania
w codziennej pracy. Każdy z bloków oddzielnie, po zdanym teście zalicza się na poczet rocznego 15-godzinnego wymogu ustawowego dokształcania zawodowego.

Tematyka poszczególnych bloków:

BLOK I: Sukcesja Rodzinna dla Zaawansowanych, cz. 1 Wybrane elementy prawa spadkowego i podatkowego ważne w sprzedaży ubezpieczeń.

BLOK II: Sukcesja Rodzinna dla Zaawansowanych, cz. 2 Zaawansowane Finansowanie Procesu Dziedziczenia.

BLOK III: Sukcesja Rodzinna dla Zaawansowanych cz. 3 Wybrane Zaawansowane koncepty sprzedażowe i rozwój rynku.

Co zyskujesz?
  • Gotowość do pracy na rynku Sukcesji Rodzinnej.
  • Wzrost średniej sumy ubezpieczenia oraz wskaźników utrzymania Klienta.
  • Rynek, na którym pracujesz znacząco się powiększy.
Podczas warsztatów nauczysz się:
  • Wybranych zagadnień prawa spadkowego i podatkowego, mających praktyczne zastosowanie w sprzedaży ubezpieczeń na życie.
  • Technik podziału majątku po śmierci Klienta w sposób uporządkowany i satysfakcjonujący dla wszystkich spadkobierców.
  • Stosować wybrane koncepty sprzedażowe aby odpowiednio zabezpieczyć potrzeby Klienta i jednocześnie o krok wyprzedzać konkurencję.

Informacje dodatkowe

Forma

Trener

Język

Zaświadczenie

Czas trwania

6 godzin

Dział Ubezpieczeń

Zakres tematyczny

Stanowisko

Zgodny z IDD

Translate »
Filtr

Kurs zgodny z IDD +

Dział Ubezpieczeń +

Forma szkolenia -