JOANNA JASTRZĘBSKA

Kobieta ubezpieczeń z misją i przesłaniem. Swoją ponad 30 letnią działalność zawodową opiera na ciągłej edukacji, świadomości i inteligencji ubezpieczeniowej.

Doświadczenie budowała przechodząc etapy rozwoju zawodowego w kluczowych dla branży ubezpieczeń i finansów podmiotach. PZU Życie S.A., AXA Życie TU S.A. oraz AXA TU, Bacca Sp. z o.o.
Praca w księgowości, obsłudze klienta, likwidacji szkód i świadczeń. Następnie awans na stanowisko Specjalisty ds. współpracy z Brokerami w Departamencie Ubezpieczeń Grupowych, następnie jako Dyrektor zarządzała portfelem kluczowych klientów w Departamencie Ubezpieczeń Grupowych i w końcu jako KAM w Bancassurance-budując i utrzymując relacje z Partnerami biznesowymi..W Bacca jako Menadżer Regionalny budowała ogólnokrajową sieć dystrybucji produktu SMART11.

Zebrane doświadczenie i predyspozycje skłoniły do założenia własnego biznesu. Spółka eOFWCA.pl z powodzeniem rozwija się od 2017 roku w obszarze egzaminów licencyjnych i szkoleń branżowych, uzupełniając ofertę na rynku finansowo ubezpieczeniowym.

Translate »