ANNA RĄCZKOWIAK

Absolwentka studiów MBA, wieloletni dyrektor handlowy, szkoleniowiec i job coach. Kierownik studiów podyplomowych oraz wykładowca na Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Od 10 lat z pasją i zamiłowaniem szkoli menadżerów i ich zespoły sprzedażowe w wielu branżach. Ponadto jako menadżer latami zdobywała doświadczenie w zakresie sprzedaży i zarządzania w sektorze B2B. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowała z liderami rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Jako Brand Menedżer tworzyła i wprowadzała standardy obsługi w nowo powstającej sieci franczyzowej podmiotów LGK i VIVIAMO. Dzięki uzyskanej licencji PUN-u zajmowała się sprzedażą bezpośrednią.

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i narzędzia pozwalające zgłębić tajniki nurtującego tematu. Jej priorytetem jest poprawa efektywności i zwiększenie realizacji założonych celów oraz rozwój kompetencji kadry zarządzającej.

Pracowała m.in. dla Europejski Fundusz Leasingowy SA, BRE Bank SA, Bank BPH SA, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu.

Translate »